Potrzebna pomoc w praniu wykładzin

Pani Halina jest osiemdziesięcioletnią schorowaną osobą. Pomimo pogody ducha i dobrego samopoczucia nie ma już sił na samodzielne sprzątanie swojego mieszkania. Jej dzieci i wnuki odwiedzają ją raz na dwa miesiące by posprzątać dom i dostarczyć leki. Jednakże przez dwumiesięczny czas ich nieobecności ogromny dom omawianej kobiety (mierzący dwieście metrów kwadratowych) pokrywa się kurzem i brudem.
czyszczenie dywanu i wykładziny

Poszukiwanie firmy sprzątającej do prania i czyszczenia dywanów

Najstarszy syn pani Haliny, Bogdan wiedział, że kobieta nienawidzi bałaganu. Postanowił więc poszukać firmy sprzątającej, która zajęłaby się domem schorowanej matki pod jego nieobecność. Przez długie godziny przeszukiwał internet w celu znalezienia odpowiedniej oferty. Po pewnym czasie odkrył stronę internetową pewnej poznańskiej firmy. Było tam wszystko czego oczekiwała jego matka: pranie wykładzin, czyszczenie wykładzin oraz pranie dywanów. Firma gratis dodawała czyszczenie kurzy z mebli oraz mycie podłóg. Pan Bogdan był zadowolony i od razu zadzwonił pod wskazany w ogłoszeniu numer. Uzgodnił szczegóły i zamówił usługi firmy dla swojej matki. Zapomniał jednak poinformować matki o tym, że raz w tygodniu o jej drzwi zawita ekipa sprzątająca. Gdy tak się stało schorowana jednak wciąż rzutka Halina nie wpuściła firmy i obrzuciła pracowników wyzwiskami, sądząc, że przed jej domem stoją akwizytorzy bądź grupa osób chcąca ją okraść. Zdziwieni pracownicy firmy sprzątającej odjechali. Szef ekipy od razu po incydencie zatelefonował do Bogdana informując go o niemożliwości wykonania obowiązków ze względu na brak zgody właścicielki domu. Dopiero wtedy Bogdan zrozumiał swój błąd, zadzwonił do matki informując ją o tym, że raz na jakiś czas do jej domu przyjedzie firma w celu posprzątania mieszkania. Kobieta przeprosiła za incydent i obiecała, że nie będzie już robiła problemów ekipie.

http://mobile-wash.pl/pranie-dywanow-i-wykladzin/

Teraz mieszkanie pani Haliny lśni czystością. Wysprzątane wnętrza, wyprane dywany i wykładziny dają radość schorowanej kochającej porządek kobiecie. Pani Halina posiadając czyste mieszkanie mogła nawet zaprosić do domu koleżanki z koła gospodyń nie wstydząc się obmów.

Related Images